Українські скарби

П'ятниця, 06.08.2021, 06:13

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Perth | Реєстрація | Вхід

 

Тлумачення рун у ворожінні


Ряд Фрейї, Богині кохання

   

Ряд Хеймдаля, Бога-стража

        

Ряд Тура, Бога Закону

 


Перт

Пряме положення

Ця руна втілює таємницю, як в магічному, так і у буквальному розумінні. Філологи досі не можуть прийти до єдиної думки про значення цього символу. Одні називають її 'шаховою фігурою', інші - 'мшечком для гральних кісток' або пристосуванням для кидання жереба. Хтось навіть висунув гіпотезу, ніби вона означає мелодію або музику.

Проте при ворожінні її сенс ясний. Вона вказує на приховане, на таємниці та на здатності до окультних наук.

При ворожінні поява ПЕРТ зазвичай вказує на те, що щось таємне скоро стане явним. Як правило, це 'таємне' має сприятливий характер: надається можливість почати щось нове або, можливо, вам повернуть предмет, який ви вважали втраченим назавжди. Але цей символ може застерігати, що відкриється таємниця, і бажано, щоб вона не зробилася загальним надбанням.

Крім того, ПЕРТ провіщає непередбачений прибуток і несподіванку і нерідко вказує на нетрудові доходи, особливо в комбінації з рунами ТУРІСАЗ, ГЕБО або ХАГАЛЛ. Іноді доходами може виявитися грошовий дар. В цьому випадку, оскільки ПЕРТ оповита щільним покривом таємниці, уважно погляньте на сусідні руни, бо спонукальні причини даруючого можливо, небезкорисливі.

У любовних справах поєднання цієї руни з УРУЗ, ГЕБО, КАНО, ВУНЬО, ТЕЙВАЗ, БЕРКАНА або ЛАГУЗ означає, що закохані як не можна більше підходять один одному в сексуальному плані. Поєднання з рунами УРУЗ, КАНО або ТЕЙВАЗ в перевернутій позиції говорить про те, що справжня прихильність заснована головним чином на плотському потягу і що близькість урветься, якщо чоловік і жінка не спробують знайти загальні точки для духовного спілкування.

При сусідстві з рунами, що передрікають погане, ПЕРТ може провіщати яку-небудь хворобу, непіддатну лікуванню засобами традиційної медицини. Якщо все йде саме так, то вдайтеся до різних видів нетрадиційної медицини, наприклад, акупунктурі, масажу біологічно активних точок шкіри, галеон-препаратам або лікуванню за допомогою магії.

Ця руна свідчить також про сильну інтуїцію або окультні здібності того, хто запитує - вони незабаром знадобляться йому або їй для подолання нелегкого періоду.


 


Перевернуте положення

У перевернутому положенні ПЕРТ означає, що все, можливо, піде не так, як ви хотіли. В цей час не чекайте багато чого. Мабуть, вам на шляху зустрінеться безліч перешкод, проте кріпітеся.

Ця руна говорить про неприємні сюрпризи і загрозливі секрети. Якщо ви щось приховуєте, то в недалекому майбутньому таємне стане явним.

ПЕРТ часто пророкує, що ви розчаруєтеся в іншій людині, можливо, у близькому приятелеві. І причина тому буває звичайно грошова. Не позичайте грошей, особливо другу. Вам, напевно, буде непросто повернути їх назад. А якщо все ж і вдасться, то вас чекають чималі прикрощі.

У любовних стосунках перевернута руна натякає на появу розбіжностей між чоловіком і жінкою. Якщо ТЕЙВАЗ, УРУЗ або КАНО також перевернуті або випадає ІСА, то, отже, у когось з двох пропав потяг до представника протилежної статі.

Можливо це подолати або ні, скажуть вам сусідні руни та й весь розклад при ворожінні.

В деяких випадках ця руна також говорить, що в результаті невмілого поводження з окультними силами ви зайшли набагато далі, ніж розраховували. Ви маєте бути знайомі з технікою окультизму і, що ще важливіше, усвідомлювати при здійсненні окультних дій мотиви, котрі вами рухають, а також розуміти окультну символіку.

У магії


ПЕРТ - руна часу і змін. Їй відомі усі секрети і все таємне. Крім того, вона пов'язана з силами, владними над долею.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для розвитку магічних здібностей.

2. Звкртайтеся до неї при інвестиціях і спекуляціях.

3. Для пошуку загублених речей.

4. Для зміцнення при лікуванні душевного здоров'я

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Розділи сайтуЦікаві матеріали

Болбочан — завойовник Криму
Наддніпрянський яструб

З книгосхову

ТАЄМНИЦІ БОЙОВИХ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ. Тарас Каляндрук

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна