Українські скарби

П'ятниця, 06.08.2021, 05:16

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Thurisaz | Реєстрація | Вхід

 

Тлумачення рун у ворожінні


Ряд Фрейї, Богині кохання

   

Ряд Хеймдаля, Бога-стража

        

Ряд Тура, Бога Закону

 
Турісаз

Пряме положення

ТУРІСАЗ не лише докучаюча колючка, на що натякає сама назва, але також і символічний знак молота Тора -  захисник людей і богів.

Ця руна асоціюється із захистом і удачею, особливо якщо поруч є ЭЙВАЗ або АЛЬГІЗ. Іноді подібний розклад означає несподіваний подарунок долі, та ще звідти, звідки і не гадали. Ви виявитеся 'дуже до речі в потрібному місці', і у бариші.

Проте іноді випавша при ворожінні ТУРІСАЗ означає одне: тривала смуга везіння наближається до кінця. Не будьте в собі такі впевнені, інакше вас може чекати жорстоке пробудження. Оцініть положення, що створилося, свої сили і лише потім безрозсудно кидайтеся вперед.

У подібному випадку, може трапитися, ви вибрали невірний шлях або застрягли у власних помилках. Те, чому ви віддали душу, не так вже і досяжно, а усьому провиною ваш настрій - 'Я правий, ви неправі'. Руни, що випали разом з
ТУРІСАЗ, підкажуть вам, в якій сфері ваша мета недосяжна - діловій, грошовій або особистій. Якщо ТУРІСАЗ випала у поєднанні з рунами ХАГАЛЛ, НАУТІЗ або ІСА, то вам краще відкласти ваші справи до кращих часів, а якщо ж ви змушені прийняти якесь рішення, то порадьтеся з тими, хто мудріший вас.

Особливо актуальна ця порада у тому випадку, коли разом з ТУРІСАЗ випадають АНСУЗ, ЙЕРА або МАНАЗ.

Якщо ТУРІСАЗ пророкує погане, то знайте: вашим діям опираються ті, хто або в моральному, або в політичному, або у фінансовому плані сильніший за вас. Скільки часу - багато або мало - ви перебуватимете в подібному положенні, залежить від якості інших рун, що опинилися в одній комбінації з ТУРИСАЗ.

При сприятливому розкладі ця руна вказує на те, що відтепер вам ніщо не погрожує, удача знову повертається до вас і ви будете в доброму здоров'ї.

 Зворотне положення

У ТУРІСАЗ в перевернутому положенні практично таке ж значення, що і в прямому. Головна відмінність в тому, що ви або особа, якій гадають, можете не слідувати цій пораді. Ви налаштованіі діяти по-своєму, повністю впевнені в собі і не бажаєте дослухатися до поради, що не відповідає ні вашому розумовому настрою, ні життєвому досвіду.

Якщо цей рунічний знак перевернутий, то наслідки сліпого дотримання по вибраному вами шляху - набагато гірше, ніж коли руна опиняється в прямому положенні.
Вона провіщає, що незабаром везіння зрадить вам і відтепер ви повинні діяти з більшою обережністю і оглядкою. Ви пошкодуєте про будь-яке поспішне рішення, оскільки воно буде продиктовано слабовіллям. Ви навіть собі станете брехати щодо керуючих вами мотивів. Слідуючи цією дорогою, ви лише створите для себе нові труднощі, куди серйозніші, ніж ті, що зараз заважають вашому звичному існуванню.

Іноді перевернута ТУРІСАЗ свідчить про те, що загроза виходить від людини, яка, на вашу думку, слабша за вас або якимсь чином вина вам. Подивіться, чи не перевернута руна КАНО. Якщо так, то вас застерігають, що згадана особа незабаром затьмарить вас.

У магії

ТУРІСАЗ - це спрямована на захист космічна сила. Вона втілює  молот Тора. Це воля, не обмежена рамками свідомості. Це втілення прикладеної сили. Ця руна особливо корисна у поєднанні з ФЕУ, КАНО, СОЛ, УРУЗ, ВУНЬО і БЕРКАНА - сила ТУРІСАЗ здатна вигідно направити їх енергію. Звертайтеся до її сприяння, коли потрібно невелике зусилля, щоб зрушити справу з мертвої точки.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для початку чогось нового.

2. Звертайтесь до неї, коли вам знадобиться удача або коли обставини непідвладні вам.

3. Для захисту або оборони.

4. Для утихомирення недругів або подолання опору.

5. Для заняття любовною магією.

Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Розділи сайтуЦікаві матеріали

Не розірвись, магічне коло аркана
Міфи та легенди стародавньої України. Велес. Купало. Ярило.

З книгосхову

ІМЕНОСЛОВ. Галина Лозко

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна