Українські скарби

П'ятниця, 06.08.2021, 06:16

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Uruz | Реєстрація | Вхід

 

Тлумачення рун у ворожінні


Ряд Фрейї, Богині кохання

   

Ряд Хеймдаля, Бога-стража

        

Ряд Тура, Бога Закону

 
Уруз

Пряме положення

УРУЗ - це руна дикого бика. Цей символ має багато точок зіткнення з ФЕУ. Але остання втілює одомашнену худобу, а УРУЗ - неприборкану життєву силу і енергію упертого дикого бика, що мешкав в місцях проживання давньоскандинавських племен.

Для цих племен дикий бик символізував силу і статеву зрілість. Ось чому УРУЗ вважається переконливим свідоцтвом доброго здоров'я і потужних природних сил, що опираються недугам. Якщо при ворожінні про здоров'я вибирають цю руну, то подібний розклад вказує на те, що хвороба скоро пройде або що ніякої недуги і зовсім немає.

Іноді УРУЗ може вказувати на чоловіка в любовних стосунках і означати сильні почуття. Може викласти справжнє бажання прохача - і воно здійсниться при відповідних навколишніх рунах. УРУЗ - це чоловіча, сильна руна, що приводить усе в рух.

Вона володарює над змінами, зазвичай несподіваними, примушуючими зібратися з силами, які може дати лише ця руна.

Згадані зміни частенько природного характеру, і уникнути їх не можна. Пам'ятайте: нам, як і змії, що скидає шкіру, нерідко буває необхідно позбавитися від старовизни, щоб дати дорогу новому. Оглядіться навколо себе: можливо, ви занадто прив'язані до чогось. Погляньте на оточуючі УРУЗ руни - можливо, вам треба викинути мотлох.

Якщо ви хочете дізнатися про те, як підуть справи або куди вкласти гроші, то цей символ говорить, що вас зрештою чекає успіх, але тільки потрібно докласти всіх сил і не жаліючи поту потрудитися. Часто УРУЗ вказує на просування по службі або нове заняття, що зазвичай супроводжуються додатковими обов'язками. При такому розкладі ця руна свідчить про одне: яка б не була покладена на вас ноша, у вас вистачить сил впоратися з нею. УРУЗ - це руна неприборкної енергії.

У поєднанні із сприяючими рунами вона обіцяє добробут і певний успіх, які б перешкоди не вставали у вас на шляху.Перевернуте положення

Якщо при ворожінні УРУЗ в перевернутому положенні, це знак, що ви або упустите слушний момент в майбутньому, або вже прогледіли його. Напружте пам'ять. Невже ви упустили сприятливий випадок, злякавшись невеликого клопоту? Невже ви дозволили страху або низькій самооцінці здолати себе?

Іноді ця руна може вказувати на слабовілля, що виражається у відсутності мотивації або у бажанні, щоб хтось, кого ви вважаєте сильною особою, нав'язував вам свої бачення і керував вашим життям. Створюється враження, що ваша власна енергія використовується проти вас. Це особливо показово, коли при ворожінні знаки ГЕБО і ВУНЬО лягають у безпосередній близькості.

Оскільки УРУЗ перш за все руна, що свідчить про хороше самопочуття, то в перевернутій позиції вона вказує, що ви майже виснажили свої сили і незабаром захворієте - втім, відбудетеся ви легким погіршенням здоров'я. Коли йдеться про чоловіка, то вона найчастіше означає, що він в полоні різного роду проблем - психологічних, фізіологічних або сексуальних.

Навіть будучи перевернутою ця руна як і раніше вказує на дивовижні зміни у вашому житті. Якщо вона вийшла у поєднанні з такими рунами змін, як ЭВАЗ або РАЙДО, то подібний розклад означає: при недостатній мотивації ви, швидше за все, пройдете повз сприятливий випадок, і ваше життя не зміниться в кращу сторону.

Якщо при ворожінні вам передрікають недобре, то УРУЗ попереджає: нехай зміна обійде вас стороною, бо вона принесе вам лише нещастя.

У обох випадках в перевернутому і прямому положеннях УРУЗ провіщає значну зміну: коли руна перевернута, то зміна носить для вас небажаний характер. Втім, можливо, все ще обернеться до кращого, особливо якщо при іншому сприятливому розкладі УРУЗ також опиниться в перевернутому положенні.

У магії

Це руна змін. УРУЗ дає напрям виходу енергії. Застосовуйте її, коли слід поквапити в'ялий хід життя. Ця руна, втілюючи живучість і силу, також дуже корисна при магічному зціленні, особливо коли хворий слабкий і, можливо, знадобиться деяке додаткове джерело сили.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для внесення різноманітності у ваше життя.

2. Для створення нових обставин силою волі.

3. Для лікування і збереження міцного фізичного здоров'я.
Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Розділи сайтуЦікаві матеріали

Болбочан — завойовник Криму
Мистецтво полювання в старі часи

З книгосхову

ДЖЕРЕЛА СЛОВОТВОРЕННЯ. Олексій Братко-Кутинський

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна