Українські скарби

Неділя, 20.06.2021, 17:01

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем VI | Реєстрація | Вхід

Дельфін, Вепр, Сова, Сокіл


Дельфін 1902, 1934, 1966, 1998, 2030
Це самий розумний рік. Рік мандрів, великих задумів, таємничих явищ, рік допомоги та спасіння. Люди, що народилися рік Дельфіна, натхненні ідеалісти, мудрі та чітко можуть розмежувати Світ і Пітьму, що приносить допомогу у важку мить. Вони віддані вищим ідеалам, мають схильність до філософії. Вони досить таємничі та загадкові в своїй поведінці, постійно за всім слідкують і вміють непомітно надати допомогу. Беруть на себе найважчу частину роботи. Вміють приймати та передавати думки на відстані. У людей з проявленими рисами анти тотему все інакше. Вони злобні, мстиві, не стомлюються сіяти чвари та громадські війни, намагаються змішати добро та зло, легко збуджуються, всіма силами сприяють перекрученню істини. Результатом їх діяльності стає хаос та руйнація.


Вепр 1903, 1935, 1967, 1999
В цей рік загострюється напруга, боротьба, протиріччя. Війни, що починаються в цей рік, досягають особливого розпечення. Люди, народжені цього року, хоробрі, відважні, безстрашні, рішучі. Вепр завжди готовий дати відсіч ворогу, прагне до першості. Він вміє вірно оцінювати свої сили і не сприймає безцільних дій. Вепри багато чого вибачають своїм близьким, дозволяючи їм сісти собі на шию. У людей з проявленим тотемом Вепра атлетична тілобудова, крупна верхня частина тулуба і велика голова. Вепри володіють невгамовною вдачею, але при цьому вміють добре підпорядковуватися владі вищої ідеї. Людина, з проявленим антитотемом Вепра жадібна, злостива, підступна, спритна, підпорядкована ієрархії зла і безстрашно діє в інтересах злочинця.


Сова 1904, 1936, 1968, 2000
В рік Сови потрібно звертати увагу на тіньовий бік речей, так як саме темні сили досить сильно проявляють себе в цей рік. В людей з цим тотемом свій графік життя, вони можуть вдень спати, а вночі не спати. З них виходять провидці, вони передбачають майбутнє. Вони стають чудовими організаторами таємних товариств. Ці люди досить замкнені, схильні до містицизму та чутливі (особливо чоловіки). Вони живуть загадковим життям і не менш загадково йдуть з нього. Діяльність кращих представників цього року народження направлена на захист вищих цінностей, хоча протистояти переважаючим силам супротивника вони не можуть і повноцінно проявляють себе лише в дружньому середовищі. Якщо людина підла, боягузлива, мстива, плазує перед сильним – це прояв антитотему.


Сокіл 1905, 1937, 1969, 2001
Рік Сокола – час розколу, битви за справедливість. Люди з проявленим тотемом Сокола – це люди великого польоту, провідники та реформатори релігій, котрі воскрешають втрачені знання, хоробрі, дуже горді, одержимі патріотичними ідеями. Для Сокола характерна безшабашність. Щоправда, потім вони можуть жаліти про зроблене, але втриматися не можуть. Вони можуть зробити багато доброго за мудрого керівництва, але ніколи не терплять диктату над собою. До того ж вони чудові дезорганізатори: якщо потрібно щось розвалити, Сокіл із задоволенням це зробить. Багато що в їх житті перебільшено і театрально. Багато хто з людей цього року народження часто думають про смерть і про те, що залишиться після них. Антитотем з’являється в людях галасливих, сварливих, боягузливих, які не цінують ані кохання, ані свого особистого минулого.
Розділи сайтуЦікаві матеріали

Не тільки карії очі, чорнії брови... Антропологічні типи та етнічні території українського народу
Aнтропологія: доповідь білого доктора

З книгосхову

ЗАГАДКИ КОЗАЦЬКИХ ХАРАКТЕРНИКІВ. Тарас Каляндрук

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна