Українські скарби

Середа, 21.04.2021, 23:15

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем VIII | Реєстрація | ВхідЛелека, Павук, Вуж, Бобер


Лелека 1910, 1942, 1974, 2006
Лелеки – мандрівники, але вони дуже віддані рідним та близьким. Не дивлячись на потяг до переміщень, вони однак повертаються до своєї домівки. Людина з тотемом Лелеки – мовчазний одинак, однолюб. Вона розраховує лише на свої сили. На людях-Лелеках лежить печатка меланхолії та невизнання, їм важко буває вписатися у суспільство. Вища харизма цього року – прозріння далеко за межі того, що дано знати іншим людям. Зовнішній вигляд людини з тотемом Лелеки вирізняється худорбою, задумливістю, у неї трохи видовжене обличчя та довгі ноги. Антитомем проявляється у витіюватому, засміченому словами-мотлохом мовленні, порушенні координації рухів, велелюбності та зневаги до своїх вихованців, у звичці сіяти довкола себе чвари і розбрат. У такої людини короткі ноги, шкіра в бородавках, розпливше обличчя.


Павук 1911, 1943, 1975, 2007
Павук – один із символів абсолюту. Його вісім лапок символізують вісім сторін світу, а павутина послуговує символом світоутворення. Рік Павука – рік обретіння гармонії та вищого сенсу. Люди з тотемом Павука проявляють себе тихо та скромно. Їм до вподоби створювати якісь об’єднання, тобто ніби плести своє павутиння. Тотем Павука пов’язаний з пізнанням. Знання, знищуюче Пітьму, перемагаюче незнання. Павук повільний, цілеспрямований, чіпкий, чуттєвий. У такої людини повинні бути довгі руки, чіпкі пальці, він повинен добре вміти працювати руками – шити, в’язати, прясти, штопати, латати… Павук проявляє себе тихо, скромно, ніби з тіні. Він може тихо припинити будь-які спроби ворогів об’єднатися проти нього. Часто бувають неформальними лідерами. У людини з проявленим антитотемом – «руки-крюки», вона поводить себе з викликом, сили витратить на роз’єднання людей.


Вуж 1912, 1944, 1976, 2008 Змія
Рік знаходиться під покровительством Апам-Напата, Божества бурхливих потоків небесних, земних та підземних вод. Вища харизма цього року – очищення від карми, оволодіння великими таємницями світової гармонії. Цей рік нагадує про те, що все повертається – «Змія, що кусає свій хвіст». Рік пов’язаний з кармічною винагородою. В цей рік часто повторюється почате колись давно. Тотем цього року дає людині мінливість, гнучкість, містично налаштований розум, інтуїцію. Вуж відданий, вірний. Таємне та приховане для нього завжди буде важливіше зовнішнього, явного. Людина з виявленим тотемом Вужа повинна бути худорлявою, гнучкою, рухливою та мовчазною. В неї глибоко посаджені очі та вміння «тримати погляд». Появлення антитотему – розпущена, з бігаючими, трохи скісними оченятами.


Бобер 1913, 1944, 1977, 2009
Це рік краси й гармонії, кохання, любові, яка перемагає ненависть. Рік законотворчості. Тотем цього року – Бобер, священна тварина Адвісури – Анахіти, Володарки Небесних Вод, Богині Природи. Характерні риси Бобра: працелюбність, гостинність, твердість переконань. Така людина завжди притримується традицій, а свій світ облаштовує в повній відповідності до устрою світу Небесного, тобто гарно та надійно. Вона ніколи не засмучується – постійно щось благоустроює, відбудовує або ремонтує, майструє своїми руками. Людина з проявленим тотемом Бобра буває компактної статури, з об’ємними стегнами. Вона любить свою родину та має кілька дітей. Антитотем робить людину нечупарою, вона не дорожить сім’єю, відмовляється від власних дітей і легко змінює життєві орієнтири.
Розділи сайтуЦікаві матеріали

Домоткане льняне полотно
Різдво чи день народження Христа?

З книгосхову

СКАРБИ ВІКІВ. УКРАЇНСЬКІ ЛЕҐЕНДИ Клим Поліщук

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна