Українські скарби

П'ятниця, 06.08.2021, 04:53

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Tiwas | Реєстрація | Вхід

 

Тлумачення рун у ворожінні


Ряд Фрейї, Богині кохання

   

Ряд Хеймдаля, Бога-стража

        

Ряд Тура, Бога Закону

 Тейваз


Пряме положення

ТЕЙВАЗ - одна з рун перемоги, віщуюча успіх при будь-якому суперництві. У цьому символі, як в ніякому іншому, втілений дух змагання, і він, ймовірно, пронизуватиме всі ваші вчинки, поки не збіжить зазначений при ворожінні термін. Вона, можливо, вказує на те, що ви ось-ось візьметеся за справу або вже зробили це. Зазвичай йдеться про боротьбу за справедливість. Ви готові битися за те, в що вірите, незалежно від шансів на успіх. Можливо, ви візьмете верх - усе залежить від розкладу при ворожінні.

Це руна надмірної мотивації. Вона говорить, що сила волі і цілеспрямованість допоможуть вам здолати будь-які труднощі. Проте погляньте на сусідні руни. Коли ТЕЙВАЗ лягає разом з рунами ФЕУ. УРУЗ і СОУЛУ, що теж вказують на успішний кінець, то вам слід продовжувати боротьбу, йдучи від однієї перемоги до іншої і долаючи супротивників. Проте коли в розкладі з'являються вкрай несприятливі руни або руни, що радять не квапитися, вас попереджають, що наскільки рішуче ви б не були налагоджені, протиборчі сили переможуть.

Часто поява ТЕЙВАЗ свідчить про те, що вам буде прибуток в грошах або у владних повноваженнях, а іноді й те і інше. Завдяки сильному характеру і своїм здібностям ви займете високе становище.

Коли мова торкається кохання і особистих взаємовідносин, то ця руна - прекрасний знак. Вона підтверджує своєчасність початку нового роману, щасливого і пристрасного.

ТЕЙВАЗ головним чином символізує чоловіче начало. При ворожінні руна символізує запитуючу особу, якщо вона чоловічої статі; якщо ж це жінка, то руна вказує на найважливішого чоловіка в її житті - того, хто їй подобається більше інших. Як правило, цей чоловік тільки входить в її життя - тліюче полум'я розгорається. Швидше, згаданий чоловік - коханець, а не чоловік і так далі.

Якщо при розкладі ТЕЙВАЗ в прямому положенні, то цей чоловік сповнений caмих чесних намірів, але якщо руна перевернута, то, мабуть, він не зовсім відвертий з вами, і у вас є усі підстави поцікавитися : що, власне, його тягне до вас. Поєднання ПЕРТ в перевернутій позиції з ТЕЙВАЗ говорить, що ваші стосунки грунтуються на звичайному статевому потягу. Коли ТЕЙВАЗ (пряме положення) випадає разом з ВУНЬО, то подібний розклад свідчить про одне: ваші стосунки будуть ніжні і довговічні.

Якщо запитуюча особа чоловік, то поява в розкладі ТЕЙВАЗ, як правило, підтверджує, що він вольова людина. Якщо запитуюча особа жінка, то цей символ може означати і те, що чоловік, який допоможе їй вирішити її проблеми, знаходиться десь поблизу. Це завжди буде людина, яку вона поважає і в якомусь сенсі дивиться на неї знизу до верху.

Якщо гадають жінці, і при цьому ТЕЙВАЗ лягає разом з ЛАГУЗ, то, отже, їй самій належить розбиратися зі своїми труднощами.

Якщо при ворожінні чоловікові ТЕЙВАЗ випадає разом з МАНАЗ, то цей розклад нерідко говорить про те, що впливові і вищестоячі друзі допоможуть вам.

Також цей знак може свідчити, що ви незабаром оправитеся від недуги.

Перевернуте положення

У перевернутому положенні ТЕЙВАЗ втілює собою охолодження, невдачу в справах (вас обійшли конкуренти) і невірність в любові і дружбі.

Ця руна нерідко означає, що певна перешкода заважає проходженню енергії. Вона може вказувати на недолік ідей і творчого потенціалу, а також на крайнє нетерпіння того, хто запитує. Якщо при сприятливому розкладі попадаються руни, що вказують на зволікання, то, значить, ви ставите 'віз попереду коня'. Якщо ви проявите терпіння - все налагодиться.

Для чоловіка поява цієї руни, можливо, свідчить про те, що він схильний здатися перед лицем труднощів і, швидше за все, не стане намагатися виправити положення. Ця руна пояснює, що ви розраховуєте, що всі блага зваляться на вас, як манна небесна, а якщо не так, то й не потрібно. Якщо при ворожінні жінці поруч випадає ЛАГУЗ, то сказане вище вірно і в даному випадку.

У любовних справах ТЕЙВАЗ в перевернутому положенні вказує на те, що ваші нинішні стосунки, засновані на згоді, не переростуть у вічний союз. Іноді ця руна свідчить про охолодження чоловіка. Вона вказує, що при спілкуванні у вас виникають взаємне нерозуміння. Приведе це до примирення або, врешті-решт, до розлучення, залежить від сусідніх рун. Будьте в цю пору обачні в прояві власних почуттів - вам можуть нанести образу.

У магії

ТЕЙВАЗ - могутня руна перемоги. Вона втілює королів та ватажків. Це руна, що вказує на прагнення до справедливості. Тому істотна її наявність в рунічному написі, коли вам в чомусь несправедливо відмовили або неправдиво звинуватили. Вона свідчить про непримиренний дух, випробуванний боєм і безстрашності. Головним чином ця руна відноситься до чоловіків.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для перемоги.

2. При суперництві.

3. Для швидкого одужання.

4. У любовних справах ТИР символізує пристрасного чоловіка.Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Розділи сайтуЦікаві матеріали

Восьмикутна українська зірка
Могила князя Святослава

З книгосхову

СВЯЩЕННЕ РЕМЕСЛО МОКОШІ Олександр Босий

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна