Українські скарби

П'ятниця, 06.08.2021, 05:38

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Kenaz | Реєстрація | Вхід

 

Тлумачення рун у ворожінні


Ряд Фрейї, Богині кохання

   

Ряд Хеймдаля, Бога-стража

        

Ряд Тура, Бога Закону

 Кано

Пряме положення

КАНО є символом вогню. Проте на відміну від ФЕУ,  КАНО ототожнюють з доброзичливим, добрим, підконтрольним полум'ям факела або каміна.

Ця руна - це уособлення сили, енергії і влади. Як і УРУЗ, вона показник міцного здоров'я і сильної опірності організму недугам.

При ворожінні вона часто означає важливість хорошого настрою. КАНО - одна з найбільш корисних рун при самих різних трудощах. У прямому положенні вона є захисним знаком і вказує: скоро кінець вашим тривогам; настає пора, коли ваші випробування стануть нечисленними і легко здоланними.

Також ця руна провіщає пору відкриттів, пору, коли ваше життя наповниться добром. Зараз самий час приступити до чогось нового - мабуть, завести новий роман.

Коли мова заходить про любов, КАНО завжди втілює в стосунках чоловіка - стать того, хто звернувся з проханням погадати, значення не має. Цей рунічний знак неминуче свідчить про те, що чоловік пропонує щось жінці. Це може бути який-небудь матеріальний дар (коштовності, квіти) або виражений словесно (освідчення в коханні). Якщо той, кому гадають, чоловік, то сусідні руни вказують, чи приймуть його дар чи відкинуть. Якщо ж це жінка, погляньте на сусідні руни, і вони підкажуть, які причини штовхнули її зробити подарунок.

КАНО - це руна творчих здібностей, і в такій якості вона має особливе значення для артистичної натури і майстрів своєї справи. Цей знак у поєднанні з рунами ІНГУЗ, БЕРКАНА або ХАГАЛЛ може означати і появу на світ дитини. При сусідстві з рунами АНСУЗ, РАЙДО, ВУНЬО або АЛЬГІЗ вона вказує на народження ідеї, чогось творчого, іноді натхненного любов'ю.
Зворотнє положення

У перевернутій позиції КАНО означає не розширення горизонту або початок чогось нового, а, навпаки, закінчення. Вона вказує зовсім не на дар, а на втрату або на взятий назад подарунок.

У поєднанні з такими рунами затримки, як ІСА, НАУТІЗ або з перевернутою ОТАЛ ця втрата або затримка може привести до зупинки у вашому розвитку, що тягне душевну травму або занепокоєння.

Можливо, у вас виникне почуття, ніби ви невірно врахували час, або ваш внутрішній погляд був настільки затьмарений, що ви заплуталися і ще більше ускладнили власне положення.

Якщо руна при ворожінні про любов перевертається, то це може означати, що чоловік і жінка разом вчинили все, що їм було призначено долею, і відтепер їм належить йти різними дорогами. Особливо вірно це для тих випадків, коли випадає НАУТІЗ або перевернута НАУТІЗ.

При подібному розкладі краще розлучитися. Не чіпляйтеся за те, що вже стає надбанням минулого. Як у діловмх, так і в особистмх стосунках приймайте те, що відбулося як неминуче, але необхідне зло і душею готуйтеся до подальшого росту, а він неминучий.

У магії

КАНО - ще одна руна вогню, але, на відміну від ФЕУ, вона символізує добру, покірну стихію Вогню, що обдаровує вас здібностями і волею до творчої діяльності. Це руна для артистів і майстрів своєї справи. Від неї є пуття, коли справа стосується творчості або естетичних питань, що мають величезне значення для того, кому пишуть рунічний напис. Цей символ також управляє магічним дійством. Їй підпорядковані пристрасть, жадання і секс як атрибути вогняної стихії.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для посилення магічної сили рунічного напису.

2. Для зцілення, фізичного здоров'я.

3. Для любові, міцних і палких стосунків.

4. Для початку чогось нового.

5. Для захисту цінного майна.


Счетчик посещений Counter.CO.KZ - бесплатный счетчик на любой вкус!

Розділи сайтуЦікаві матеріали

Болбочан — завойовник Криму
Могила князя Святослава

З книгосхову

РАСИ, ІНТЕЛЕКТ, СПАДКОВІСТЬ. Олександр Нейфах

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна