Українські скарби

Неділя, 20.06.2021, 17:20

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем V | Реєстрація | Вхід

Віслюк, Ведмідь, Орел, Лисиця

Віслюк 1930, 1962, 1994, 2026
Врожайний рік. Віслюк символізує лад, стабільність, терпіння та величезну внутрішню силу. Має твердий внутрішній стрижень. Людина миролюбна, до всього підходить з розумом, розсудливим розумінням. Її важко вивести з себе. Вона уникає конфліктних ситуацій. Спокійна, витривала, все робить своїми руками, податлива, до всього підходить з розумом. Форма протесту – завзяття. Якщо скромна – отримає благодать при житті. Якщо ні – після земного життя. При конфліктних обставинах вона вперта, відлюдкувата, пасивна. Антитотем: боягузлива, хтива, людина, що береться до непотрібних справ. Гнівна, не здібна керувати своїми емоціями.


Ведмідь (Білий ведмідь) 1931, 1963, 1995, 2027
Це роки серйозних іспитів. Якщо в ці роки робляться помилки – вони невиправні. Закладаються великі події, починає повільно розкручуватися те, що відбудеться через деякий час. У людини з тотемом Ведмедя повинен бути суворий лицарський характер. Любить гратися – уві грі доходить до екстазу. Любить життя, широка душа. В цій людині немає підлості, садизму, вона не терпить зради. У неї завжди є гігантські плани та проекти, які вони вміють втілювати в життя. Вміють добре організовувати людей і вести їх за собою. Людина з проявленим антитотемом стає носієм хаосу – нахабною та водночас дріб’язковою. Вона липуча, в’їдлива, занудна, схильна до садизму, маскується під добру людину.


Орел 1906, 1932, 1964, 2028
Це роки будівництва, серйозних планів та проектів, які починають втілюватися у життя. Рік об’єднання людей. Ті, у кого проявився тотем Орла, вирізняються гордою поставою, гарним. Ніби чеканним профілем, добре поставленим голосом, вмінням гідно триматися в будь-якому суспільстві. Ці люди не уявляють себе поза колективом, поза свого клану, вони спроможні принести себе в жертву великій справі. Люди-Орли передбачають майбутнє. Вони – захисники державності. Їх не лякають ніякі перешкоди та перепони. Багато хто не любить їх за аристократизм, високі ідеали, лицарську поведінку. В особистому житті ці люди досить аскетичні. Антитотем проявляється як злорадість, липучість, неохайність, нетерпимість, прожерливість, слинявість. У таких людей часто бувають випнуті очі, тонесенькі руки та довгі худі ноги.


Лисиця 1901, 1933, 1965, 1997, 2029
В рік Лисиці багато що вирішують дрібниці, багато чого залежить від випадку. Це рік жереба, тобто долі. Лисиця володіє гострим розумом, який дозволяє викривати інтриги. В рік Лисиці, як правило, народжуються люди з досить загадковими, дивними та перемінними долями, і рідко кого з них чекає монотонне життя. Люди з проявленим тотемом Лисиці відрізняються спритністю, насмішливістю та хитромудрістю. Вони, щоправда, трохи полохливі, але зате дуже передбачливі, вміють розпізнати будь-яку інтригу та вказати тупість та пихатість. Зовні Лисиця тонка, з гострою мордочкою. Риси антитотему виразно проявляються в розпливчатій статурі, круглому обличчі, в мерзотних, полохливих пристосуванцях, жадібних та улесливих людях.
Розділи сайтуЦікаві матеріали

Бiсова Баба, або Амазонки з України
Що палили в люльці козаки?

З книгосхову

МАХНО В.А. Савченко

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна