Українські скарби

Середа, 21.04.2021, 22:49

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем IV | Реєстрація | Вхід

Гепард, Пава, Лебідь, Рись

Гепард 1926, 1958, 1990, 2022
В ці роки часто відбуваються війни, викриття. Цей рік може покласти початок якомусь новому курсу. Гепард швидко бігає, миттєво засвоює великі простори, вміє жити в екстремальних умовах. Гепард завше прагне до того, щоб передбачити будь-яку небезпеку, прораховує всі ходи та виходи. Він любить боротися, але в деяких випадках може й відступити, аби, набравшись сили, знову напасти з тилу. Люди-Гепарди войовничі, агресивні, з неприборкуваним норовом, безстрашні, підступні. Вміють грати та перевертати все. Людина з проявленим тотемом Гепарда – Чесна людина, шляхетний борець, повинна бути підтягнутою, сухорлявою, по-котячому граціозною, але дуже сильною, з твердим поглядом. Антитотем полохливий. Слабкий, жалюгідний, нерозбірливий у зв’язках.


Пава 1927, 1959, 1991, 2023
Це рік спокуси, гри, рік страшних обманів. Зло в ці роки маскується, рядиться в білі одежини і обдурює людей. Людина з появленим тотемом Пави весела та багатолика, несподівана, полюбляє грати. Вона прагне до максимального розкриття свого творчого потенціалу та блищить усіма гранями свого таланту. В ній постійно розкриваються все нові й нові риси, вона ніколи не стоїть на місці та не тільки не перестає дивувати оточуючих, але й не перестає дивуватися сама. Вона не чіпляється за майно та за інші земні блага. Людину, народжену в рік Пави, дуже часто не люблять через те, що вона надто виставляється. В неї завжди маса планів, іноді абсолютно безглуздих, які вона далеко не завжди спроможна втілити в життя. Антитотем – сірий, похмурий, замкнений, злобний.


Лебідь 1928, 1960, 1992, 2024
Рік Лебедя пов’язаний з духовним об’єднанням людей. В матеріальному сенсі ці люди важкі. Цього року не можна паплюжити воду. Цього року можуть бути дива, в гіршому випадку – прояв жадібності, обману, залаштункової інтриги, обіцянок, які не виконуються. Для людини з проявленим тотемом Лебедя характерні безкорисливість, гордість, вірність високим ідеалам, схильність до самозаглиблення та медитації. На матеріальні блага вона не звертає уваги. Вона замкнена в своєму внутрішньому світі та в чомусь відірвана від світу зовнішнього, одначе дуже прив’язана до дорогих для неї людей і дуже вірна в коханні. Вона дуже віддана, може зачахнути без близьких людей. У людини з тотемом Лебедя довга граціозна шия. Антитотем проявляється як невгамовна жадібність, зацикленість на матеріальних проблемах, брехливість, невірність та ненадійність.


Рись та Соловей 1929, 1961, 1993, 2025
Рік Рисі пов’язаний з іспитами, неочікуваними явищами. Розкриваються очі на істинні події, зміни, катастрофи. Іноді, коли люди цього заслуговують, може проявитися тотемом Солов’я. У людей з тотемом Рисі в зовнішності є щось котяче. Їх поведінка непередбачувана. То мирні та спокійні, то раптом проявляють злобу та ненависть. У Рисі завжди безлад, розвал, але іншим вона цього не пробачає. Люди з цим тотемом часто здаються розбещеними, але вміють миттєво зібратися та мобілізуватися. Вони повні оптимізму, переповнені ідеями. Володіють даром пророкування. У людей з тотемом Солов’я шляхетна постать, гарний сріблястий голос. У них сувора вдача, вони миролюбні, з почуттям гідності. Якщо ж людина боязка, святенниця (рос. – ханжа), полохлива, послужлива, аскетична, дріб’язкова, зануда – це прояв антитотему.
Розділи сайтуЦікаві матеріали

Обрядовий хліб українців
Голод 1946-1947 років в Україні

З книгосхову

КОЗАЦЬКА МЕДИЦИНА. Анатолій Пастернак

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна