Українські скарби

Неділя, 20.06.2021, 16:56

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем I | Реєстрація | Вхід


Черепаха, Сорока, Білка, Крук

 

Черепаха 1914, 1946, 1978, 2010
Черепахи завжди досить потайливі, повільні, впевнені у собі, йдуть по проторованим дорогам, пригодовують масу приживальників та приживалок. У Черепах відмінна пам’ять, вони постійно повертаються до одного й того ж – ніби «воду в ступі товчуть». Такі люди завжди намічають собі якусь ціль і намагаються повільно, але неухильно її дотримуватися. Вища харизма цього року пов’язана з мудрістю і повною гармонією у взаєминах з природою, пізнанням упорядкування світу. Вважається доброю ознакою, якщо у людини цього року народження дуже міцна шкіра, а на спині є кілька темних відмітин, що чергуються. Антитотем проявляється у відсутності «черепашого панциру». Такі люди нервозні, легко збуджуються, намагаючись створити собі штучний «панцир», намагаються захистити себе різноманітними масками, але легко потрапляють в залежність від інших.


Сорока 1915, 1947, 1979, 2011
Це рік здобуття захисту – багато з молитов збуваються, побажання здійснюються. Цього року не можна «викидати слів на вітер». Ті, хто народилися в рік Сороки повинні бути жвавими, швидкими на язик, лукавими: вони безстрашно розплутують підступи і інтриги, миттєво розбираються в тому, що відбувається та самостійно комбінують ситуації. Ці люди повинні вміти робити кілька справ одночасно. Вони спритні, природжені гравці. Хоча Сороки й «тріщать» без зупину, їм не можна «кидати слова на вітер». Якщо людина спритна, рухома і в неї логічне мислення – значить в ній проявився тотем Сороки. Крім того, людина може кілька раз в житті поміняти колір волосся. Антитотем проявляється в мовленні – такі люди недорікуваті, не вимовляють багатьох літер; в них заторможена реакція на те, що відбувається, їм неможливо довірити жодної таємниці – вони зразу ж розбазікають.


Білка 1916, 1948, 1980, 2012
Цей рік народжує злочини проти невинних, зло виступає під маскою добра саме в цей рік. Чим більше люди метушаться , тим гірше для них, тим більше повертається до них те, від чого вони хотіли втекти («білка в колесі»). Цього року потрібно остерігатися пристріту. Людина з проявленим тотемом Білки жива, розумна, домовита, моторна, дуже працездатна, завжди прагне створити сім’ю. Характер у Білок нерівний, можливі депресії. Однак смерті вони зовсім не бояться – сприймають її як перехід в інший світ. В своїх прихильностях та звичках Білки дуже консервативні. Людина з проявленим тотемом Білки – рухлива, худорлява, з дрібними рисами обличчя. Очі її постійно знаходяться в русі. Антитотем проявляється у дріб’язковості, повільності, страханні смерті.


Крук 1917, 1949, 1981, 2013 Ворон
Рік Крука – рік несправедливості, гноблення, епідемій, відмови. Люди з проявленим тотемом Крука (Ворона) – серйозні, суворі, відособлені. Вони не люблять ані командувати, ані підпорядковуватися і спроможні струсити з себе будь-яку опіку та будь-яке гноблення (утиск). Крук вміє передбачати події. Вища харизма Крука – це харизма пророка. Люди цього року народження беруть шлюб, як правило, дуже пізно, або взагалі не одружуються. І навіть у шлюбі вони все ж залишаються самотніми всередині. Справжній Крук дуже гидливий та охайний. Крук ніколи не живе за чужий рахунок. Коли людина, яка народилася в рік Крука починає підлещуватися, пристосовуватися, жити подачками та подаяннями, в ній проступили риси антитотему. Така людина рідко вилізає з боргів, постійно несе тягар сімейних проблем, підлабуза, має блідий та хирлявий вигляд.


Повернутися на основну сторінку


Розділи сайтуЦікаві матеріали

Свастика - слов'яни
Зародження стрілецького руху

З книгосхову

ДЕФІЛЯДА В МОСКВІ Василь Кожелянко

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна