Українські скарби

П'ятниця, 06.08.2021, 05:44

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Nauthis | Реєстрація | Вхід

 

Тлумачення рун у ворожінні


Ряд Фрейї, Богині кохання

   

Ряд Хеймдаля, Бога-стража

        

Ряд Тура, Бога Закону

 Наутіз


Пряме положення

Це одна з трьох рун, що закликають до терпіння. Коли вам здаватиметься, ніби вам заважають, до чогось змушують, вам нездоровиться або у вас пригнічений настрій, ця руна говорить, що як би тяжко вам не було зараз, все налагодиться і не варто проявляти поспіх або занепокоєння : не квапте події - всьому своя черга.

НАУТІЗ завжди вказує на те, що вам належить пройти важкий відрізок шляху, але він дечому вас навчить. Багато авторів робіт по окультизму часто називають цей період "проходженням над безоднею", і нерідко цей часовий проміжок супроводжується дуже сильною емоційною напругою. Втім, перемога над ним і породженим ним страхом дозволить вам з більшою легкістю долати перешкоди, можливі на вашому шляху надалі.

Багато філософів вважають, що втрачаючи, ми набуваємо, і коли ми розуміємо, що нерідко з наших неприємностей можна витягнути багато корисного, ми розвиваємося духовно і фізично.

Дана руна також може вказувати на те, що слід двічі подумати і лише потім приступати до втілення нових задумів, бо зараз у вас немає ні можливості, ні сил, щоб довести задумане до благополучного кінця. НАУТІЗ майже завжди пророкує невдачу: вона радить стримувати пориви, зберігати спокій і не витрачати зараз даремно свої сили.

У поєднанні з рунами здоров'я НАУТІЗ нерідко провіщає якесь захворювання (можливо, хронічне) або нещастя. Коли ж вона випадає з такими рунами міцного здоров'я, як КАНО (у прямому положенні), то вказує на поліпшення самопочуття або, можливо, навіть на повне вилікування від недуги, особливо якщо при ворожінні вийшов позитивний розклад.

У любовних стосунках випадання цієї руни свідчить про те, що ви охоплені почуттям, яке нині не зустрічає відгуку у відповідь.

Цей символ вказує, що ваші потреби вступили в протиріччя з вашими бажаннями. При її появі запитайте себе: ви егоїстично засмучуєтеся через дрібні незручності, або з вами й справді відбувається щось недобре.


 


Зворотнє положення

Всякий раз, коли НАУТІЗ перевернута, вам неодмінно слід гарненько подумати, перш ніж приступити до задуманої справи. У цій позиції руна говорить вам, що ви встали на невірний шлях. Якщо упиратиметеся, то неминучі невдача та відчай.

Не приймайте необдуманих рішень, не дозволяйте нетерпінню опанувати вас, бо ваші дії можуть мати катастрофічні наслідки.

Якщо попередження запізніле і ви вже йдете по невірному шляху, то ця руна говорить вам: будьте чесні, визнайте власну помилку і спробуйте врятувати усе, що можливо.

Коли по сусідству лягає ЙЕРА, то цей розклад означає одне: вам пора відповісти за свої злочини у минулому. ЙЕР стверджує, що ви попадетеся в лапи закону.

Якщо ви не будете чесні з собою і оточенням і не побажаєте зробити так, як слід, то втрутиться певна зовнішня сила, і ви гарно поплатитеся за свою неслухняність. Якщо в парі з перевернутою руною випадає ХАГАЛЛ, то ця 'зовнішня сила' може виявитися Богом. Якщо по сусідству лягає ЙЕРА, вас чекають неприємності з боку правової системи або бюрократії.

У магії

Ця руна дволика. Вам слід пам'ятати про це, коли ви складатимете рунічний напис. НАУТИЗ символізує біду і горе і водночас позбавлення від них. Силою волі змусивши себе вдатися до допомоги цієї руни, можна завдяки обізнаності і життєвій мудрості змінити те, що визначила Доля. У ісландській любовній магії вона має величезну потужність і втілює собою ті потреби і бажання, що примушують вас шукати коханої людини.

ЗАСТОСУВАННЯ

1. Для подолання горя.
2. Для досягнення ваших цілейі.
3. Для захисту.
4. Для привороту коханої людини - в любовній магії.
5. Для зав'язки любовного зв'язку


Розділи сайтуЦікаві матеріали

Пурім = 8 березня?
Генетично модифіковані організми

З книгосхову

ТАВРИ, ПОЛЯНИ, РУСЬ... ШЛЯХ ДО РОЗГАДКИ Степан Наливайко

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна