Українські скарби

Неділя, 20.06.2021, 18:13

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем II | Реєстрація | Вхід

Півень, Тур, Борсук, Верблюд


Півень 1918, 1950, 1982, 2014
Це рік суду, викриття. Рік Півня вивляє всю нечисть. На відміну від півня, відомого по східному гороскопу, це Півень-воїн, реформатор, не ховається в кущі. Йому буває важко довести почату справу до кінця,він кидає все на півдороги, але кращі Півні завжди знайдуть в купі перлину-зерно. Півні – лицарі, активні та безстрашні. Вони не уявляють себе без домівки та дітей. Людина з тотемом Півня завжди проявляє киплячу енергію, повна планів, обожнює убрання (особливо капелюхи), любить похизуватися і часто червоніє. У Півня рухливе обличчя та жвава міміка. Він відвертий та схильний «спалювати за собою мости». Антитотем проявляється на зовнішності людини як блідість та маско образність обличчя. Така людина боягузлива, безпорадна і жалюгідна, як мокра курка. Вона ненавидить будь-яку владу та безпідставно жорстока.


Тур 1919, 1951, 1983, 2015 Бик
Це рік миру. В цей рік бажано заплатити борги, багато працювати, вміти підпорядковуватися. Люди. Які народилися цього року, трохи пасивні. В них душа дитини, вони потребують опіки, пастора, їм потрібні додаткові імпульси для розвитку. За безкорисливість, доброту, м’якість, вміння терпіти, допомагати оточуючим, лікувати людей – за все це їх чекає нагорода. Тур – ідеаліст по натурі, він м’який, як віск, в нього дуже ніжна, вразлива душа, її легко скривдити та принизити. Однак, за свої переконання, за своїх близьких, особливо за дітей, він буде стояти на смерть. Зовні це достатньо повні люди, жінки відрізняються пишним бюстом. Антитотем проявляється як нервозність, відсутність упокорення, агресивність, злобність, норовистість, бажання будь-якою ціною настояти на своєму. Цих людей нерідко відрізняє помітна худорба.


Борсук 1920, 1952, 1984, 2016
Рік Борсука пов’язаний зі спогадами про минуле, зі сховищами, фондами, банками, складами, важким тягарем спогадів. Рік вважається міцним, стійким. Людина з цим тотемом повинна бути дуже ощадливим та практичним господарем, працездатною та достатньо потайливою. В неї завжди безліч рішень, по її зовнішності і вчинкам неможливо судити про те, чим вона займається. Головну справу свого життя вона може зберегти в таємниці навіть від самих близьких людей. Статура у таких людей міцна, схильна до огрядності, обличчя загострено, зріст середній, очі видовжені. Борсуки завжди живуть спогадами і дуже консервативні. Їх відмінна риса – здібність до логіки та математики, дар дослідника та психолога. Антитотем – безтурботний, жадібний, розпущений, ненадійний та злобний, він ні в що не вірить та ненавидить людей.


Верблюд 1921, 1953, 1985, 2017
Тотем Верблюда припускає аскетизм, витривалість, вміння задовольнятися малим. У Верблюда майже нічого немає. Все своє він завжди носить з собою, при чому розподіляє завжди розумно та гармонійно. Він недовірливий. Завжди очікує гіршого, може всіх обплювати. До речі, чим більше Верблюд любить людину, тим більше він її висміює. Він не приховує свого відношення до людей, різкий на язик, знає собі ціну і до всього намагається дійти самостійно. Це надійна та працьовита людина, що ховає під маскою підсміювання та кепкування надзвичайно серйозне відношення до життя. Він завжди готовий багато чого вибачити жінці, своїм близьким та дітям, котрих рано привчає до самостійності. Але якщо ви побачите солодкуватість, нескінченне сюсюкання, відсутність здорового цинізму, бажання отримувати насолоду – це прояв антитотему.Розділи сайтуЦікаві матеріали

Aнтропологія: доповідь білого доктора
Амазонки - українки?

З книгосхову

МОРСЬКІ ПОХОДИ ЗАПОРОЖЦІВ. Володимир Сергійчук

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна