Українські скарби

Четвер, 23.05.2019, 04:08

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Статті | Реєстрація | Вхід

Чільна сторінка » Статті » » Гороскоп древніх аріїв

Гороскоп древніх аріїв
Авестійська (зороастрійська) астрологічна система – родоначальниця усіх наступних течій і напрямків астрології. Вона більш близька і зрозуміла для нашого народу, ніж спрощена, розрекламована й популяризована, як нині все східне, все китайське, її наступниця – східна система.

Календарний цикл – 32 роки, кожен рік має певний символ, пов'язаний з однією із тварин, тотемом. З ним уособлюється певна символіка і властивості, які людині, що народилася у даний рік, потрібно в собі виховати. Кожному тотему протистоїть свій анти тотем, який попереджає про спокуси, вготовані людям даного року народження. Тотем року народження підказує, що і як потрібно робити, аби стати достойним харизми. Потурання своїм порокам і недолікам призводить до того, що й у зовнішності людини проявляються риси антитотему – це початок деградації особистості. Чим ви ближче до образу свого тотему, тим більше шансів знайти вищий захист від проявів зла. В арійському календарі рік починається з 21 березня, коли Сонце входить в Овен. Люди, які народилися у лютому-березні (до 20 березня), потрапляють під вплив тотемів минулого і наступного років.

Черепаха 1914, 1946, 1978, 2010
Черепахи завжди досить потайливі, повільні, впевнені у собі, йдуть по проторованим дорогам, пригодовують масу приживальників та приживалок. У Черепах відмінна пам’ять, вони постійно повертаються до одного й того ж – ніби «воду в ступі товчуть». Такі люди завжди намічають собі якусь ціль і намагаються повільно, але неухильно її дотримуватися. Вища харизма цього року пов’язана з мудрістю і повною гармонією у взаєминах з природою, пізнанням упорядкування світу. Вважається доброю ознакою, якщо у людини цього року народження дуже міцна шкіра, а на спині є кілька темних відмітин, що чергуються. Антитотем проявляється у відсутності «черепашого панциру». Такі люди нервозні, легко збуджуються, намагаючись створити собі штучний «панцир», намагаються захистити себе різноманітними масками, але легко потрапляють в залежність від інших.

Сорока 1915, 1947, 1979, 2011
Це рік здобуття захисту – багато з молитов збуваються, побажання здійснюються. Цього року не можна «викидати слів на вітер». Ті, хто народилися в рік Сороки повинні бути жвавими, швидкими на язик, лукавими: вони безстрашно розплутують підступи і інтриги, миттєво розбираються в тому, що відбувається та самостійно комбінують ситуації. Ці люди повинні вміти робити кілька справ одночасно. Вони спритні, природжені гравці. Хоча Сороки й «тріщать» без зупину, їм не можна «кидати слова на вітер». Якщо людина спритна, рухома. В неї логічне мислення – значить в ній проявився тотем Сороки. Крім того, людина може кілька раз в житті поміняти колір волосся. Антитотем проявляється в мовленні – такі люди недорікуваті, не вимовляють багатьох літер; в них заторможена реакція на те, що відбувається, їм неможливо довірити жодної таємниці – вони зразу ж розбазікають.

Білка 1916, 1948, 1980, 2012
Цей рік народжує злочини проти невинних, зло виступає під маскою добра саме в цей рік. Чим більше люди метушаться , тим гірше для них, тим більше повертається до них те, від чого вони хотіли втекти («білка в колесі»). Цього року потрібно остерігатися пристріту. Людина з проявленим тотемом Білки жива, розумна, домовита, моторна, дуже працездатна, завжди прагне створити сім’ю. Характер у Білок нерівний, можливі депресії. Однак смерті вони зовсім не бояться – сприймають її як перехід в інший світ. В своїх прихильностях та звичках Білки дуже консервативні. Людина з проявленим тотемом Білки – рухлива, худорлява, з дрібними рисами обличчя. Очі її постійно знаходяться в русі. Антитотем проявляється у дріб’язковості, повільності, страханні смерті.

Крук 1917, 1949, 1981, 2013 Ворон
Рік Крука – рік несправедливості, гноблення, епідемій, відмови. Люди з проявленим тотемом Крука (Ворона) – серйозні, суворі, відособлені. Вони не люблять ані командувати, ані підпорядковуватися і спроможні струсити з себе будь-яку опіку та будь-яке гноблення (утиск). Крук вміє передбачати події. Вища харизма Крука – це харизма пророка. Люди цього року народження беруть шлюб, як правило, дуже пізно, або взагалі не одружуються. І навіть у шлюбі вони все ж залишаються самотніми всередині. Справжній Крук дуже гидливий та охайний. Крук ніколи не живе за чужий рахунок. Коли людина, яка народилася в рік Крука починає підлещуватися, пристосовуватися, жити подачками та подаяннями, в ній проступили риси анти тотему. Така людина рідко вилізає з боргів, постійно несе тягар сімейних проблем, підлабуза, має блідий та хирлявий вигляд.

Півень 1918, 1950, 1982, 2014
Це рік суду, викриття. Рік Півня вивляє всю нечисть. На відміну від півня, відомого по східному гороскопу, це Півень-воїн, реформатор, не ховається в кущі. Йому буває важко довести почату справу до кінця,він кидає все на півдороги, але кращі Півні завжди знайдуть в купі перлину-зерно. Півні – лицарі, активні та безстрашні. Вони не уявляють себе без домівки та дітей. Людина з тотемом Півня завжди проявляє киплячу енергію, повна планів, обожнює убрання (особливо капелюхи), любить похизуватися і часто червоніє. У Півня рухливе обличчя та жвава міміка. Він відвертий та схильний «спалювати за собою мости». Антитотем проявляється на зовнішності людини як блідість та маско образність обличчя. Така людина боягузлива, безпорадна і жалюгідна, як мокра курка. Вона ненавидить будь-яку владу та безпідставно жорстока.

Тур 1919, 1951, 1983, 2015 Бик
Це рік миру. В цей рік бажано заплатити борги, багато працювати, вміти підпорядковуватися. Люди. Які народилися цього року, трохи пасивні. В них душа дитини, вони потребують опіки, пастора, їм потрібні додаткові імпульси для розвитку. За безкорисливість, доброту, м’якість, вміння терпіти, допомагати оточуючим, лікувати людей – за все це їх чекає нагорода. Тур – ідеаліст по натурі, він м’який, як віск, в нього дуже ніжна, вразлива душа, її легко скривдити та принизити. Однак, за свої переконання, за своїх близьких, особливо за дітей, він буде стояти на смерть. Зовні це достатньо повні люди, жінки відрізняються пишним бюстом. Антитотем проявляється як нервозність, відсутність упокорення, агресивність, злобність, норовистість, бажання будь-якою ціною настояти на своєму. Цих людей нерідко відрізняє помітна худорба.

Борсук 1920, 1952, 1984, 2016
Рік Борсука пов’язаний зі спогадами про минуле, зі сховищами, фондами, банками, складами, важким тягарем спогадів. Рік вважається міцним, стійким. Людина з цим тотемом повинна бути дуже ощадливим та практичним господарем, працездатною та достатньо потайливою. В неї завжди безліч рішень, по її зовнішності і вчинкам неможливо судити про те, чим вона займається. Головну справу свого життя вона може зберегти в таємниці навіть від самих близьких людей. Статура у таких людей міцна, схильна до огрядності, обличчя загострено, зріст середній, очі видовжені. Борсуки завжди живуть спогадами і дуже консервативні. Їх відмінна риса – здібність до логіки та математики, дар дослідника та психолога. Антитотем – безтурботний, жадібний, розпущений, ненадійний та злобний, він ні в що не вірить та ненавидить людей.

Верблюд 1921, 1953, 1985, 2017
Тотем Верблюда припускає аскетизм, витривалість, вміння задовольнятися малим. У Верблюда майже нічого немає. Все своє він завжди носить з собою, при чому розподіляє завжди розумно та гармонійно. Він недовірливий. Завжди очікує гіршого, може всіх обплювати. До речі, чим більше Верблюд любить людину, тим більше він її висміює. Він не приховує свого відношення до людей, різкий на язик, знає собі ціну і до всього намагається дійти самостійно. Це надійна та працьовита людина, що ховає під маскою підсміювання та кепкування надзвичайно серйозне відношення до життя. Він завжди готовий багато чого вибачити жінці, своїм близьким та дітям, котрих рано привчає до самостійності. Але якщо ви побачите солодкуватість, нескінченне сюсюкання, відсутність здорового цинізму, бажання отримувати насолоду – це прояв антитотему.

Їжак 1922, 1954, 1986, 2018
Рік благодаті, непередбачуваності та свободи. В цьому році можна зіштовхнутися з несподіваним. Їжак колючками проштрихує світ Пітьми і, або перемагає його, або його добре струшує. Їжак дуже нагадує домовика із народних казок – такий же непередбачуваний, скуйовджений, зовні трохи метушливий. У нього, як правило, велика голова, скуйовджене волосся, загострений ніс та досить нудний голос. Такі люди володіють чудовою пам’яттю, особливо зоровою, дуже дотошні, полюбляють чіплятися до деталей, «проколювати» на дрібничках. У дружбі вони вірні. Антитотем проявляється, коли людина стає нерозбірливою у зв’язках та контактах, зовні пригладжена та прилизана, залюбки мириться з брехнею та зраджує друзів. Вона ляклива, капосна, любить усіх журити і при цьому відчуває повну безкарність.

Лань 1923, 1955, 1987, 2019
Люди цього року гарні, граціозні. Вони легко рухаються, у них гарні граціозні рухи. Очі з паволокою. Вони артистичні. Часто живуть емоціями, почуттями. Вони романтичні, фантазери. Антитотеми : негарні, потворні. Їм часто не вистачає здорового глузду. Вони вередливі, образливі. Роки Лані – це роки боротьби добра зі злом.

Слон 1924, 1956, 1988, 2020
З цим роком пов’язана особлива міцність, сталість, серйозність. Справи, початі в цей рік, мають далекі наслідки. Людина з проявленим тотемом Слона має крупний, масивний тулуб та такі ж ноги. У неї довгий ніс та короткі вуха. Слон врівноважений: його важко вивести з себе, але потім буває важко його зупинити. В нього гігантська сила. Хоча він і консервативний по натурі. Але здібний зламати будь-які перешкоди, якщо бачить, що це необхідно. Слон – хранитель звичаїв, традицій, домашнього вогнища, голова родини та її опора. Він млявий, але дуже наполегливий, цінує співпрацю з іншими людьми. Не дивлячись на свою могутню зовнішність, Слон позірний (рос. – мнимый) та не довіряє сам собі, через що втрачає багато добрих можливостей. При проявленні антитотему людина хирлява, метушлива, ненадійна, балакуча, брехлива та ненадійна в подружжі.

Кінь 1925, 1957, 1989, 2021
На відміну від норовливої, егоїстичної коняки східного гороскопу, Кінь зороастрійського календаря – уособлення витривалості та справедливості. Цей рік пов’язаний з клятвою та умовою. Карою за Несправедливість. Людина з проявленим тотемом Коня – коваль свого щастя. Вона чесна та відважна, любить природу та простір, мандри та зайняття спортом. Стоячи на сторожі порядку та справедливості, може «зім’яти» будь-кого, хто спробує порушити якусь формальність. Кінь проявляє силу лише в загалі. У Коня добра фігура атлетичного складу, горда статура, великі зуби, жорстке волосся та великі гарні очі. Якщо людина, що народилася в рік Коня, полохлива, непослужлива (тобто, необов’язкова), не спритна, якщо в неї до того ж криві слабкі ноги та гнилі зуби, значить в ній проявилися риси антитотему.

Гепард 1926, 1958, 1990, 2022
В ці роки часто відбуваються війни, викриття. Цей рік може покласти початок якомусь новому курсу. Гепард швидко бігає, миттєво засвоює великі простори, вміє жити в екстремальних умовах. Гепард завше прагне до того, щоб передбачити будь-яку небезпеку, прораховує всі ходи та виходи. Він любить боротися, але в деяких випадках може й відступити, аби, набравшись сили, знову напасти з тилу. Люди-Гепарди войовничі, агресивні, з неприборкуваним норовом, безстрашні, підступні. Вміють грати та перевертати все. Людина з проявленим тотемом Гепарда – Чесна людина, шляхетний борець, повинна бути підтягнутою, сухорлявою, по-котячому граціозною, але дуже сильною, з твердим поглядом. Антитотем полохливий. Слабкий, жалюгідний, нерозбірливий у зв’язках.

Пава 1927, 1959, 1991, 2023
Це рік спокуси, гри, рік страшних обманів. Зло в ці роки маскується, рядиться в білі одежини і обдурює людей. Людина з появленим тотемом Пави весела та багатолика, несподівана, полюбляє грати. Вона прагне до максимального розкриття свого творчого потенціалу та блищить усіма гранями свого таланту. В ній постійно розкриваються все нові й нові риси, вона ніколи не стоїть на місці та не тільки не перестає дивувати оточуючих, але й не перестає дивуватися сама. Вона не чіпляється за майно та за інші земні блага. Людину, народжену в рік Пави, дуже часто не люблять через те, що вона надто виставляється. В неї завжди маса планів, іноді абсолютно безглуздих, які вона далеко не завжди спроможна втілити в життя. Антитотем – сірий, похмурий, замкнений, злобний.

Лебідь 1928, 1960, 1992, 2024
Рік Лебедя пов’язаний з духовним об’єднанням людей. В матеріальному сенсі ці люди важкі. Цього року не можна паплюжити воду. Цього року можуть бути дива, в гіршому випадку – прояв жадібності, обману, залаштункової інтриги, обіцянок, які не виконуються. Для людини з проявленим тотемом Лебедя характерні безкорисливість, гордість, вірність високим ідеалам, схильність до самозаглиблення та медитації. На матеріальні блага вона не звертає уваги. Вона замкнена в своєму внутрішньому світі та в чомусь відірвана від світу зовнішнього, одначе дуже прив’язана до дорогих для неї людей і дуже вірна в коханні. Вона дуже віддана, може зачахнути без близьких людей. У людини з тотемом Лебедя довга граціозна шия. Антитотем проявляється як невгамовна жадібність, зацикленість на матеріальних проблемах, брехливість, невірність та ненадійність.

Рись та Соловей 1929, 1961, 1993, 2025
Рік Рисі пов’язаний з іспитами, неочікуваними явищами. Розкриваються очі на істинні події, зміни, катастрофи. Іноді, коли люди цього заслуговують, може проявитися тотемом Солов’я. У людей з тотемом Рисі в зовнішності є щось котяче. Їх поведінка непередбачувана. То мирні та спокійні, то раптом проявляють злобу та ненависть. У Рисі завжди безлад, розвал, але іншим вона цього не пробачає. Люди з цим тотемом часто здаються розбещеними, але вміють миттєво зібратися та мобілізуватися. Вони повні оптимізму, переповнені ідеями. Володіють даром пророкування. У людей з тотемом Солов’я шляхетна постать, гарний сріблястий голос. У них сувора вдача, вони миролюбні, з почуттям гідності. Якщо ж людина боязка, святенниця (рос. – ханжа), полохлива, послужлива, аскетична, дріб’язкова, зануда – це прояв антитотему.

Віслюк 1930, 1962, 1994, 2026
Врожайний рік. Віслюк символізує лад, стабільність, терпіння та величезну внутрішню силу. Має твердий внутрішній стрижень. Людина миролюбна, до всього підходить з розумом, розсудливим розумінням. Її важко вивести з себе. Вона уникає конфліктних ситуацій. Спокійна, витривала, все робить своїми руками, податлива, до всього підходить з розумом. Форма протесту – завзяття. Якщо скромна – отримає благодать при житті. Якщо ні – після земного життя. При конфліктних обставинах вона вперта, відлюдкувата, пасивна. Антитотем: боягузлива, хтива, людина, що береться до непотрібних справ. Гнівна, не здібна керувати своїми емоціями.

Ведмідь (Білий ведмідь) 1931, 1963, 1995, 2027
Це роки серйозних іспитів. Якщо в ці роки робляться помилки – вони невиправні. Закладаються великі події, починає повільно розкручуватися те, що відбудеться через деякий час. У людини з тотемом Ведмедя повинен бути суворий лицарський характер. Любить гратися – уві грі доходить до екстазу. Любить життя, широка душа. В цій людині немає підлості, садизму, вона не терпить зради. У неї завжди є гігантські плани та проекти, які вони вміють втілювати в життя. Вміють добре організовувати людей і вести їх за собою. Людина з проявленим антитотемом стає носієм хаосу – нахабною та водночас дріб’язковою. Вона липуча, в’їдлива, занудна, схильна до садизму, маскується під добру людину.

Орел 1906, 1932, 1964, 2028
Це роки будівництва, серйозних планів та проектів, які починають втілюватися у життя. Рік об’єднання людей. Ті, у кого проявився тотем Орла, вирізняються гордою поставою, гарним. Ніби чеканним профілем, добре поставленим голосом, вмінням гідно триматися в будь-якому суспільстві. Ці люди не уявляють себе поза колективом, поза свого клану, вони спроможні принести себе в жертву великій справі. Люди-Орли передбачають майбутнє. Вони – захисники державності. Їх не лякають ніякі перешкоди та перепони. Багато хто не любить їх за аристократизм, високі ідеали, лицарську поведінку. В особистому житті ці люди досить аскетичні. Антитотем проявляється як злорадість, липучість, неохайність, нетерпимість, прожерливість, слинявість. У таких людей часто бувають випнуті очі, тонесенькі руки та довгі худі ноги.

Лисиця 1901, 1933, 1965, 1997, 2029
В рік Лисиці багато що вирішують дрібниці, багато чого залежить від випадку. Це рік жереба, тобто долі. Лисиця володіє гострим розумом, який дозволяє викривати інтриги. В рік Лисиці, як правило, народжуються люди з досить загадковими, дивними та перемінними долями, і рідко кого з них чекає монотонне життя. Люди з проявленим тотемом Лисиці відрізняються спритністю, насмішливістю та хитромудрістю. Вони, щоправда, трохи полохливі, але зате дуже передбачливі, вміють розпізнати будь-яку інтригу та вказати тупість та пихатість. Зовні Лисиця тонка, з гострою мордочкою. Риси антитотему виразно проявляються в розпливчатій статурі, круглому обличчі, в мерзотних, полохливих пристосуванцях, жадібних та улесливих людях.

Дельфін 1902, 1934, 1966, 1998, 2030
Це самий розумний рік. Рік мандрів, великих задумів, таємничих явищ, рік допомоги та спасіння. Люди, що народилися рік Дельфіна, натхненні ідеалісти, мудрі та чітко можуть розмежувати Світ і Пітьму, що приносить допомогу у важку мить. Вони віддані вищим ідеалам, мають схильність до філософії. Вони досить таємничі та загадкові в своїй поведінці, постійно за всім слідкують і вміють непомітно надати допомогу. Беруть на себе найважчу частину роботи. Вміють приймати та передавати думки на відстані. У людей з проявленими рисами анти тотему все інакше. Вони злобні, мстиві, не стомлюються сіяти чвари та громадські війни, намагаються змішати добро та зло, легко збуджуються, всіма силами сприяють перекрученню істини. Результатом їх діяльності стає хаос та руйнація.

Вепр 1903, 1935, 1967, 1999
В цей рік загострюється напруга, боротьба, протиріччя. Війни, що починаються в цей рік, досягають особливого розпечення. Люди, народжені цього року, хоробрі, відважні, безстрашні, рішучі. Вепр завжди готовий дати відсіч ворогу, прагне до першості. Він вміє вірно оцінювати свої сили і не сприймає безцільних дій. Вепри багато чого вибачають своїм близьким, дозволяючи їм сісти собі на шию. У людей з проявленим тотемом Вепра атлетична тілобудова, крупна верхня частина тулуба і велика голова. Вепри володіють невгамовною вдачею, але при цьому вміють добре підпорядковуватися владі вищої ідеї. Людина, з проявленим антитотемом Вепра жадібна, злостива, підступна, спритна, підпорядкована ієрархії зла і безстрашно діє в інтересах злочинця.

Сова 1904, 1936, 1968, 2000
В рік Сови потрібно звертати увагу на тіньовий бік речей, так як саме темні сили досить сильно проявляють себе в цей рік. В людей з цим тотемом свій графік життя, вони можуть вдень спати, а вночі не спати. З них виходять провидці, вони передбачають майбутнє. Вони стають чудовими організаторами таємних товариств. Ці люди досить замкнені, схильні до містицизму та чутливі (особливо чоловіки). Вони живуть загадковим життям і не менш загадково йдуть з нього. Діяльність кращих представників цього року народження направлена на захист вищих цінностей, хоча протистояти переважаючим силам супротивника вони не можуть і повноцінно проявляють себе лише в дружньому середовищі. Якщо людина підла, боягузлива, мстива, плазує перед сильним – це прояв антитотему.

Сокіл 1905, 1937, 1969, 2001
Рік Сокола – час розколу, битви за справедливість. Люди з проявленим тотемом Сокола – це люди великого польоту, провідники та реформатори релігій, котрі воскрешають втрачені знання, хоробрі, дуже горді, одержимі патріотичними ідеями. Для Сокола характерна безшабашність. Щоправда, потім вони можуть жаліти про зроблене, але втриматися не можуть. Вони можуть зробити багато доброго за мудрого керівництва, але ніколи не терплять диктату над собою. До того ж вони чудові дезорганізатори: якщо потрібно щось розвалити, Сокіл із задоволенням це зробить. Багато що в їх житті перебільшено і театрально. Багато хто з людей цього року народження часто думають про смерть і про те, що залишиться після них. Антитотем з’являється в людях галасливих, сварливих, боягузливих, які не цінують ані кохання, ані свого особистого минулого.

Олень 1906, 1938, 1970, 2002, 2034
Олень – це символ і знак вищої сили. Люди цього року народження мають дар бачити зло наскрізь, робити його очевидним для всіх та ставити перешкоди всім злонамірним справам. Тотем Оленя зумовлює стрімкість та гордість, почуття своєї відмінності і трохи самотність, незадоволеність тим, що вже досягнуто, бажання створити щось нове та вести за собою інших. Чим менше він сумніватимется і озиратимется, тим ліпше. Бажано, щоб така людина була сухорлява, довгонога, в жодному разі не балакуча. Антитотем – бородавчата Жаба. Якщо людина стає огидно товстою, лисою, слизькою, а шкіра вкривається бородавками, значить – вона антитотем. Така людина пригнічує інших, постійно чимось незадоволена, нахабна, пихата, полюбляє приписувати собі чужі достоїнства та жадає влади.

Баран 1907, 1939, 1971, 2003
Діти, народжені в цей рік, знаходяться під особливим контролем своїх відійшовши у світ інший Пращурів. Родина для них свята та непорушна. Люди з тотемом Барана не уявляють себе поза родинних, сімейних та національних традицій. Для них важливіше за все залучення широких мас в свої справи, але всередині вони спокійні та слухняні. Без енергії колектива – вони жалюгідні баранчики. Баранам необхідно керівництво. Їм потрібно бути пов’язаними із землею, сіяти розумне, добре, вічне. Люди цього року народження ні товсті, ні тонкі, у них кучеряве волосся, очі трохи банькуваті. Антитотем – людина без коріння, без традицій, людина, яка паплюжить свій рід і Пращурів, мародер, космополіт, котрий сприймає все найгірше, що є в його роду. Він вважає, що всі навколо – стадо баранів і лише один він вартий шанування.

Мангуст 1908, 1940, 1972, 2004
Людина народжена в цей рік, повинна постійно підтримувати вищий творчий початок сам в собі та в оточуючих. Їй потрібно бути спритною, моторною, готовою в будь-яку мить вступити у боротьбу зі злом та знищити будь-яку гидоту. Вища харизма, пов’язана з цим роком – вічне життя, що перемагає смерть. Мангуст – символ постійності, вірності, швидкості, вміння миттєво орієнтуватися в будь-якій ситуації. Люди, пов’язані з цим тотемом, повинні вміти швидко реагувати на будь-які зміни, повинні бути несподіваними та непередбачуваними в своїй поведінці, але обов’язково дуже відверті. Сприятлива ознака, якщо в людині цього року народження худорляві та рухомі руки й ноги, а рухи дещо нагадують танець. Якщо ж вона тупа, безпорадна та неоковирна (тобто незграбна) до того ж підступна та брехлива – значить, в ній почали проступати риси антитотему.

Вовк 1909, 1941, 1973, 2005
Це активна людина, котра любить боротися в екстремальних умовах, котра не лякається ніяких небезпек, людина честі, мандрівник, якому важко всидіти на місці. Покровитель року Вовка – Роман, божество стихійних сил природи, пов’язане з коловоротом життя у Всесвіті. Роман дарує людині, достойній цього, силу вулкану і вогонь могутності, котрі дозволяють вписатися в могутні ритми стихійних сил та піднятися на гребні гігантської хвилі. Це харизма перемоги над силами стихій, можливість виживання в екстремальних умовах. Вважається сприятливим показником, якщо у людини цього року народження щільно збита статура та могутня шия. Антитотем пов’язаний з потребою ламати і крушити все навколо та нахабно знущатися над оточуючими, причому у такої людини також будуть величезні сили, але вона виявиться неймовірним страхопудом, боязливим та розлюченим.

Лелека 1910, 1942, 1974, 2006
Лелеки – мандрівники, але вони дуже віддані рідним та близьким. Не дивлячись на потяг до переміщень, вони однак повертаються до своєї домівки. Людина з тотемом Лелеки – мовчазний одинак, однолюб. Вона розраховує лише на свої сили. На людях-Лелеках лежить печатка меланхолії та невизнання, їм важко буває вписатися у суспільство. Вища харизма цього року – прозріння далеко за межі того, що дано знати іншим людям. Зовнішній вигляд людини з тотемом Лелеки вирізняється худорбою, задумливістю, у неї трохи видовжене обличчя та довгі ноги. Антитомем проявляється у витіюватому, засміченому словами-мотлохом мовленні, порушенні координації рухів, велелюбності та зневаги до своїх вихованців, у звичці сіяти довкола себе чвари і розбрат. У такої людини короткі ноги, шкіра в бородавках, розпливше обличчя.

Павук 1911, 1943, 1975, 2007
Павук – один із символів абсолюту. Його вісім лапок символізують вісім сторін світу, а павутина послуговує символом світоутворення. Рік Павука – рік обретіння гармонії та вищого сенсу. Люди з тотемом Павука проявляють себе тихо та скромно. Їм до вподоби створювати якісь об’єднання, тобто ніби плести своє павутиння. Тотем Павука пов’язаний з пізнанням. Знання, знищуюче Пітьму, перемагаюче незнання. Павук повільний, цілеспрямований, чіпкий, чуттєвий. У такої людини повинні бути довгі руки, чіпкі пальці, він повинен добре вміти працювати руками – шити, в’язати, прясти, штопати, латати… Павук проявляє себе тихо, скромно, ніби з тіні. Він може тихо припинити будь-які спроби ворогів об’єднатися проти нього. Часто бувають неформальними лідерами. У людини з проявленим антитотемом – «руки-крюки», вона поводить себе з викликом, сили витратить на роз’єднання людей.

Вуж 1912, 1944, 1976, 2008 Змія
Рік знаходиться під покровительством Апам-Напата, Божества бурхливих потоків небесних, земних та підземних вод. Вища харизма цього року – очищення від карми, оволодіння великими таємницями світової гармонії. Цей рік нагадує про те, що все повертається – «Змія, що кусає свій хвіст». Рік пов’язаний з кармічною винагородою. В цей рік часто повторюється почате колись давно. Тотем цього року дає людині мінливість, гнучкість, містично налаштований розум, інтуїцію. Вуж відданий, вірний. Таємне та приховане для нього завжди буде важливіше зовнішнього, явного. Людина з виявленим тотемом Вужа повинна бути худорлявою, гнучкою, рухливою та мовчазною. В неї глибоко посаджені очі та вміння «тримати погляд». Появлення антитотему – розпущена, з бігаючими, трохи скісними оченятами.

Бобер 1913, 1944, 1977, 2009
Це рік краси й гармонії, кохання, любові, яка перемагає ненависть. Рік законотворчості. Тотем цього року – Бобер, священна тварина Адвісури – Анахіти, Володарки Небесних Вод, Богині Природи. Характерні риси Бобра: працелюбність, гостинність, твердість переконань. Така людина завжди притримується традицій, а свій світ облаштовує в повній відповідності до устрою світу Небесного, тобто гарно та надійно. Вона ніколи не засмучується – постійно щось благоустроює, відбудовує або ремонтує, майструє своїми руками. Людина з проявленим тотемом Бобра буває компактної статури, з об’ємними стегнами. Вона любить свою родину та має кілька дітей. Антитотем робить людину нечупарою, вона не дорожить сім’єю, відмовляється від власних дітей і легко змінює життєві орієнтири.

Пропоную Вам таку форму визначення Вашого знаку зодії та тотему Авестійського (Зороастрійського) року.

Хочу попередити, що у визначенні знаку зодіаку помилки немає - ця форма налаштована відповідно до астрономічних періодів перебування Сонця у сузір'ях (докладніше про це у статті про місячний календар наших Предків).


Рік

Місяць

День
Знак Зодії:

Зороастрійський тотем:


Категорія: Гороскоп древніх аріїв | Додав: Peruna (15.05.2010) | Автор:
Переглядів: 15741 | Коментарі: 2 | Теги: зороастрійська, астрологічна система, слов'янський гороскоп, народний календар, арійський гороскоп, зороастрійська астрологія | Рейтинг: 4.4/14
Переглянути схожі матеріалиВсього коментарів: 2
1 Lia   (02.03.2010 20:36)
Супер. Вперше прочитала реалістичний гороскоп. Єдине запитання: на які джерела опирались?
Відповідь: Дякую))) Кілька років тому натрапила була на цей гороскоп у тижневику "Інформаційний бюлетень"(http://www.infb.net/) - в ньому раніше траплялися рідкісні цікавинки...
Ця астрологічна система і справді більш близька для нашого народу. І,я впевнена, східна система їй навіть не конкурент...

2 Подорожній (Шукач)   (17.03.2011 22:21)
Мені на 80% вісотків підходить. wacko
Відповідь: А решта 20% - значить прояв антитотему wink


dth="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:
Email:
Код *:

Розділи сайтуЦікаві матеріали

Наддніпрянський яструб
Селекція загрозою

З книгосхову

ДЕФІЛЯДА В МОСКВІ Василь Кожелянко

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна