Українські скарби

Неділя, 25.02.2018, 09:38

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | тотем I | Реєстрація | Вхід


Черепаха, Сорока, Білка, Крук

 

Черепаха 1914, 1946, 1978, 2010
Черепахи завжди досить потайливі, повільні, впевнені у собі, йдуть по проторованим дорогам, пригодовують масу приживальників та приживалок. У Черепах відмінна пам’ять, вони постійно повертаються до одного й того ж – ніби «воду в ступі товчуть». Такі люди завжди намічають собі якусь ціль і намагаються повільно, але неухильно її дотримуватися. Вища харизма цього року пов’язана з мудрістю і повною гармонією у взаєминах з природою, пізнанням упорядкування світу. Вважається доброю ознакою, якщо у людини цього року народження дуже міцна шкіра, а на спині є кілька темних відмітин, що чергуються. Антитотем проявляється у відсутності «черепашого панциру». Такі люди нервозні, легко збуджуються, намагаючись створити собі штучний «панцир», намагаються захистити себе різноманітними масками, але легко потрапляють в залежність від інших.


Сорока 1915, 1947, 1979, 2011
Це рік здобуття захисту – багато з молитов збуваються, побажання здійснюються. Цього року не можна «викидати слів на вітер». Ті, хто народилися в рік Сороки повинні бути жвавими, швидкими на язик, лукавими: вони безстрашно розплутують підступи і інтриги, миттєво розбираються в тому, що відбувається та самостійно комбінують ситуації. Ці люди повинні вміти робити кілька справ одночасно. Вони спритні, природжені гравці. Хоча Сороки й «тріщать» без зупину, їм не можна «кидати слова на вітер». Якщо людина спритна, рухома і в неї логічне мислення – значить в ній проявився тотем Сороки. Крім того, людина може кілька раз в житті поміняти колір волосся. Антитотем проявляється в мовленні – такі люди недорікуваті, не вимовляють багатьох літер; в них заторможена реакція на те, що відбувається, їм неможливо довірити жодної таємниці – вони зразу ж розбазікають.


Білка 1916, 1948, 1980, 2012
Цей рік народжує злочини проти невинних, зло виступає під маскою добра саме в цей рік. Чим більше люди метушаться , тим гірше для них, тим більше повертається до них те, від чого вони хотіли втекти («білка в колесі»). Цього року потрібно остерігатися пристріту. Людина з проявленим тотемом Білки жива, розумна, домовита, моторна, дуже працездатна, завжди прагне створити сім’ю. Характер у Білок нерівний, можливі депресії. Однак смерті вони зовсім не бояться – сприймають її як перехід в інший світ. В своїх прихильностях та звичках Білки дуже консервативні. Людина з проявленим тотемом Білки – рухлива, худорлява, з дрібними рисами обличчя. Очі її постійно знаходяться в русі. Антитотем проявляється у дріб’язковості, повільності, страханні смерті.


Крук 1917, 1949, 1981, 2013 Ворон
Рік Крука – рік несправедливості, гноблення, епідемій, відмови. Люди з проявленим тотемом Крука (Ворона) – серйозні, суворі, відособлені. Вони не люблять ані командувати, ані підпорядковуватися і спроможні струсити з себе будь-яку опіку та будь-яке гноблення (утиск). Крук вміє передбачати події. Вища харизма Крука – це харизма пророка. Люди цього року народження беруть шлюб, як правило, дуже пізно, або взагалі не одружуються. І навіть у шлюбі вони все ж залишаються самотніми всередині. Справжній Крук дуже гидливий та охайний. Крук ніколи не живе за чужий рахунок. Коли людина, яка народилася в рік Крука починає підлещуватися, пристосовуватися, жити подачками та подаяннями, в ній проступили риси антитотему. Така людина рідко вилізає з боргів, постійно несе тягар сімейних проблем, підлабуза, має блідий та хирлявий вигляд.


Повернутися на основну сторінку


Розділи сайтуЦікаві матеріали

Українська імперія
Погроза нацією та 13 причин, згідно яких не можна прополювати полуницю

З книгосхову

СКАРБИ ВІКІВ. УКРАЇНСЬКІ ЛЕҐЕНДИ Клим Поліщук

Пошук по сайту     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Календар

«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна