Світанкові роси - Ваші пропозиції - Світлиця

Українські скарби

Четвер, 25.04.2024, 04:27

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Ваші пропозиції - Світлиця | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Світлиця » Світанкові роси » Робота Світлиці » Ваші пропозиції
Ваші пропозиції
Reina_LocaДата: Вівторок, 15.03.2011, 14:56 | Повідомлення # 1
Однодумець
Повідомлень: 8
Offline
Я справді, дуже, дуже вибачаюся, що пишу в цю тему - але, будь ласка, скажіть, куди тут писати - я б дуже хотіла знайти тих, хто цікавиться українською міфологією, традиціями, звичаями і т.д. Цей сайт, бачу, непоганий, але інформації малувато - якби мені хтось допоміг тут розібратися, хотілося б поспілкуватися з тими, хто тут "живе"), можливо, стану вам і цій сторінці у пригоді)

Повідомлення відредагував Reina_Loca - Вівторок, 15.03.2011, 14:59
 
РосаваДата: Четвер, 17.03.2011, 02:40 | Повідомлення # 2
Майстер
Повідомлень: 71
Offline
Ну, насправді, тут "живу" мабуть я одна... smile
Хоча людей на сайті за день буває 350-500, та всі лишень читають, пишуть мало...
Що саме Вас цікавить з української міфології та традицій? Можливо, я можу Вам чимось допомогти? А може й Ви мені wink


 
ПодорожнійДата: Четвер, 17.03.2011, 10:16 | Повідомлення # 3
Подорожній





Дуже шкода, що одна, і дивно - сайт класний, але так, розумію, і по собі знаю - легше читати, ніж відповідати)
Хм, я чим можу допомогти.. історія довга) не знаю, чи знадобиться) а от якби Ви мені підказали, де спілкуватися на такі теми, а то тут все ж таки вишивка))
 
РосаваДата: Четвер, 17.03.2011, 10:24 | Повідомлення # 4
Майстер
Повідомлень: 71
Offline
Сьогодні ввечері повернусь - створю якусь гілку чи дві на форумі...
На ранок буде готово, гадаю.
А далі - реєструйтеся, створюйте теми в них - а там побачимо... wink


 
Reina_LocaДата: Четвер, 17.03.2011, 10:51 | Повідомлення # 5
Однодумець
Повідомлень: 8
Offline
У мене трохи інформації вдома є (зараз просто на роботі, не можу викласти), але зареєструвалася (це я писала Вам вище, просто забула сьогодні зайти)), і не бачу кнопки, щоб створити тему... мені треба ще розбиратися)..
 
Світлиця » Світанкові роси » Робота Світлиці » Ваші пропозиції
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук:


Розділи сайту



Цікаві матеріали

Слов'янські символи-обереги
Голодомор 1921-23-х років в Україні, як планомірно проводимий геноцид

З книгосхову

СЕВАСТОПОЛЬ - МІСТО УКРАЇНСЬКОЇ СЛАВИ І ТРАГЕДІЇ. Олесь Козуля

Пошук по сайту



     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна