Світанкові роси - Прикмети та забобони українців - Сторінка 2 - Світлиця

Українські скарби

Вівторок, 23.04.2024, 17:54

Вітаю Вас Подорожній | RSS | Чільна сторінка | Прикмети та забобони українців - Сторінка 2 - Світлиця | Реєстрація | Вхід

[ Нові повідомлення · Користувачі · Правила · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Світлиця » Україністика » Традиції та звичаї » Прикмети та забобони українців
Прикмети та забобони українців
Reina_LocaДата: Четвер, 14.04.2011, 14:31 | Повідомлення # 6
Однодумець
Повідомлень: 8
Offline
Останнім часом мене просто бісить одна людина, яка каже, що про неї хтось постійно думає, тому що обличчя горить і вуха. От звідки взялася ця прикмета???.. І що, якщо провести золотою каблучкою по почервонілому обличчі, на ньому можеть з'явитися чорні чи білі лінії. Що чорні можуть з'явитися, це факт, але я точно знаю, що це аж ніяк не пов'язано з тим, що про тебе думають - у мене інколи і на пальцях залишаються темні сліди від золотих каблучок, і нічого, це не значить, що хтось про мене погано думав, як кажуть. І білі можуть з'явитися, але це лише тому, що коли натискаєш на почервонілу шкіру, кров відходить від її поверхні, от і усе. Рррр... справді, терпіти не можу таких дурних забобонів)
 
ПодорожнійДата: Понеділок, 27.06.2011, 23:53 | Повідомлення # 7
Подорожній





Чому ж дурні ніколи не помічала що інколи на обличчі можна малювати такими лініями, що білими що чорними? А це вважається правдою якщо лінія залишається хоча б на декілька секунд (на собі перевіряла: вийшла якось від "хороших знайомих" такі візерунки каблучкою намалювала, ще й стерти не могла) так що не забобони а корені може пшли від того що ювеліні прикраси такоє своєрідними оберега, скоріше провідниками власної енергії і коли тебе хають, щоб це непринесло тобі шкоди, таким чином виводять її
 
ПодорожнійДата: Субота, 23.07.2011, 10:45 | Повідомлення # 8
Подорожній





Мені хлопець подарував свій годинник і ми почали зустрічатися. Я носила його завжди. Потім ми посварилися і я припинила його носити. Пізніше почула про прикмету з годинником і хотіла разом із хлопцем викинути його на перехресті, але ми не помирилися і я не мала можливості це зробити. Зараз він з іншою. Не знаю що це означає. Може хтось підкаже?
 
Світлиця » Україністика » Традиції та звичаї » Прикмети та забобони українців
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук:


Розділи сайту



Цікаві матеріали

Як Москва фальшувала Шевченка
Українці в російських етно-культурних стереотипах

З книгосхову

МАЛИНОВИЙ КЛИН. Дмитро Білий

Пошук по сайту



     

Матеріали, що спонукають до роздумів

Мапа гостей

        free counters

Статистика

Наша кнопка

             Українські скарби. Духовна культура, міфи та легенди, історія, народна медицина...
    [Отримати код кнопки]

Друзі сайту

ЗНАТИ ЩОБ РОЗУМІТИПравий Портал Донеччини ВОРОХОБНИК: портал українців Луганщини «Сонячний зайчик» – газета дитячої творчості та спілкуваннякарате-до Червоноград-Сокаль Наше-Рідне Славянский информационный каталог Слово наше рідне - слово українське Дух Волі - суспільно-політичне інтернет-виданняКняже Місто «Незборима нація» – видання історичного клубу «Холодний яр» Aгітаційно-пропагандивний ресурсІсторична Спадщина Антії-Руси-України Родинне Дерево нашої землі Рукотвори - скарбниця майстрів Мистецька крамниця Український національний інтернет-портал «Аратта. Вікно в Україну» решта наших друзів >>>

Пиши українськоюУкраїна у нас одна